OFERTA

 

Oferuję Wam profesjonalne wykonanie zdjęć w formie relacji fotograficznej, dzięki którym, w przyszłości, będziecie mogli wracać do pięknych, radosnych i niezapomnianych wspomnień z tak ważnego dnia jakim jest dzień ceremonii zaślubin.

Gwarantuję: profesjonalizm, rzetelność, staranność i sumienność oraz doskonały efekt finalny.

Uroczystości ślubne z reguły składają się z przygotowania do ślubu, błogosławieństwa udzielanego przez rodziców, ceremonii ślubnej w kościele lub w USC i przyjęcia weselnego.
To wszystko realizuję w postaci fotoreportażu, czyli fotograficznej opowieści w której uchwycone są, w interesujący sposób, wszystkie najważniejsze i doniosłe chwile oraz momenty z Waszego Dnia.
Wiem, że ślubne fotografie zajmują w albumach rodzinnych honorowe i wyjątkowe miejsce dlatego tak ważna jest ich jakość, aby można je było podziwiać przez lata.

Zdjęcia w plenerze proponuję , aby były wykonywane w innym dniu niż ślub i wesele. Wtedy presje i emocje związane ze ślubem już nie ciążą. Można wtedy wykonywać bez problemu i pośpiechu zdjęcia w duchu artystycznym. To Wy wybieracie miejsca i scenerię na plener, w których będziecie uwiecznieni, a ja, ewentualnie, służę pomysłami i doświadczeniem w kreowaniu tej sesji. Możecie również zdać się na moją pomysłowość i kreatywność.
Zapraszam do zapoznania z moją ofertą pakietów ślubnych jak i usług pojedynczych. Zainteresowanym Parom informację o wybranych pakietach ślubnych oraz cenach wysyłam na maila po wcześniejszym zapytaniu przez formularz – „Skontaktuj się ze mną”.
Z uwagi na zróżnicowany i indywidualny charakter uroczystości preferuję uzgodnienia bezpośrednie z narzeczonymi i podpisanie umowy dającej Wam pewność rezerwacji terminu w przyszłości oraz gwarancji należycie wykonanej usługi.

Zamówić u mnie można w pakiecie z fotografowaniem profesjonalne filmowanie uroczystości ślubnych (w jakości HD lub 4K).

 

Dane kontaktowe

Łukasz Banasik
tel: +48 697 333 244

Dane firmy

FOTOLUK Łukasz Banasik
ul. Spółdzielcza 62
05-504 Łoś

Nip: 527-144-22-15

Skontaktuj się ze mną:

10 + 8 =